i

Servislerimiz

d

MARKALAŞTIRMA

İyi bir hikayeniz yoksa artık işiniz çok zor. Başarı dolu hikayeleri bir de bizden dinleyin.

j

DİJİTAL PAZARLAMA

Dijital kanalları ne kadar etkili kullanıyorsunuz? Arayın konuşalım.

;

VİDEO&FOTOĞRAF

İyi hikaye anlatıcılığı yüksek kaliteli prodüksiyonlarla birleştiren markalar kazanıyor! Hadi beraber kazanalım!

s

STAND TASARIM VE UYGULAMA

Standınız, marka kimliğinizin aynasıdır.

“TURMEPA Eğitim Projeleri’nin” tasarım süreçlerinde birlikte çalışmaktan keyif aldığımız, birincil  amaçları sizi memnun etmek olan; sosyal sorumluluk projelerine duyarlılıklarıyla her zaman destekçimiz olan,  ortak bir amaçla ilerlediğimiz, aynı  ekiptenmişcesine bizimle el ele veren,  deniz sevdalısı, çevre gönüllüsü, yaratıcı ve işlerinin ehli olan bir ekip.”

TURMEPA/ Mine Göknar, Genel Müdür Yardımcısı

Purple İletişim, 2019 yılında sinemelarda ve sosyal medyada yayınlanan reklam filmlerimiz için çalışma olanağımız oldu. Yaratıcı, planlı, çözüm odaklı ve profesyonel yaklaşımlarıyla fark yarattılar. Yeni projelerde birlikte çalışmak dileğiyle…

Emre Ünlüsoy Aksayar İELEV Kurumsal İletişim Müdürü

Purple ile yaklaşık üç yıl önce sözleşme imzaladık. Tüm iletişim faaliyetlerimizde birlikte ilerliyoruz. Periyodik olarak yaratıcı fikirlerle bize geliyorlar. Biz seçici davranmak durumunda kalıyoruz. Keşke elverse ve biz hepsini proje haline getirebilsek. Kurum kimliğine çok önem veriyor ve titizlikle uyguluyorlar. Dört ayrı şirket ve yöneticilerden oluşmuş bir çatı olmamıza rağmen her bir kurumun ihtiyacını çok iyi belirliyor ve stratejilerini bu sürece göre planlıyorlar.

Engin EKİN / ISS TÜRKİYE / KURUMSAL İLETİŞİM GRUP DİREKTÖRÜ